Leták Netto Marken-Discount NěmeckoLeták Netto Marken-Discount Německo

 

Leták Netto Marken-Discount NěmeckoLeták Netto Německo

 

Zajímá vás také nabídka obchodního řetězce Netto Polsko?

Informace o obchodní řetězci Netto Marken-Discount

Netto je značka patřící skupině Edeka s 3923 prodejními místy po celém Německu (údaj k prosinci 2011). Malá část prodejen je provozována jako Netto-City. Jedná se o menší hojně navštěvované obchody v obcích.
Společnost byla založena v roce 1928 jako velkoobchod potravin. V roce 1971 byla otevřena první prodejna pod názvem SuDi (SuperDiscount), v roce 1984 se prodejny vyvinuly již do čistě diskontního konceptu. V roce 1994 došlo k akvizici 126 prodejen Prima-Märkten. Netto dlouho patřil společnosti Spar, v dubnu 2005 jej majitelé prodali skupině Edeka. V severním Německu působí konkurence se stejným názvem, ale není součástí skupiny Edeka. Hlavními konkurenty řetězce Netto jsou Aldi a Norma.

Sortiment

Bohatá nabídka zahrnuje širokou škálu produktů známých i soukromých značek. Především se jedná o čerstvé potraviny, jako jsou ovoce, zelenina, mléčné výrobky, maso a uzeniny, nápoje a drogistické zboží. Celkem Netto nabízí prodejny s rozlohou od 400 do 1500 m2 pro cca 3.600 výrobků.

Leták Kaufland Německonejčastěji vyhledáváte

netto supermarket, netto marken-discount, leták netto německo, www.netto.de, netto letak, potraviny netto, netto prospekt, netto angebote, aktuelle angebote netto, netto leták, netto.de, www.netto-online.de,  netto zitava, netto žitava, netto zittau, netto grossschoenau, netto neugersdorf, netto seifhennersdorf, netto pirna, netto dresden, netto nemecko, nemecke netto, netto německo, německé netto, aktuální leták netto, leták německého netto, netto reisen, netto deutschland, akční leták netto,  akční leták netto německo, lebensmittel netto

další aktuální letáky - zajímavé slevy - akční ceny

     

Otevírací doba Netto Marken-Discount:
pondělí-sobota: 7-20 hod.
Otevírací doba se může v některých prodejnách lišit.